Ratanová sedací souprava Bahama koňak 2+1 vínová

• souprava je hezká a pohodlná

souprava se mi líbila, proto jsem si ji vybrala a je výborná pro můj záměr

• Pěkné provedení,bez závad a pěkná barvai včetně potahu

Líbila se mi tato souprava jak mechanickým tak i barevným provedením

Zatím je všechno vpořádku,je to však velmi krátké období,kdy je produkt v používání

Osobně bych produkt doporučil,neboť je velmi dobře proveden

Druh materiálu
ratan
24 kg

Ratanová sedací souprava je vyrobena z přírodního ratanu.

Obsahuje 2 křesla, stolek se sklem a kompletní sadu polstrů.

Polstry jsou vyrobené v České republice a lze je prát ručně na 40°C, příp. čistit v čistírně.

Technické parametry:

• Barva: koňak, polstry vínové