Ratanové křeslo MADEIRA bílý ratan

Druh materiálu
ratan

• , zakoupeno v LepšíZahrada.cz

Krásné provedení, velmi pohodlné.

• , zakoupeno v RATAN.cz

• Vypadá pěkně (tak trochu "koloniálně" a je velmi lehké.
    • Na to, jak dobře vypadá, není v soupravě ani moc drahé.
    • Bílé polstrování je extrémně nevýhodné pro běžný provoz, ale to jsme mohli tušit.
    • Při nákupu jsem neměl pocit, že by mě prodávající upozorňoval na to, že je to interiérové křeslo. Dozvěděl jsem se to až z materiálu, který byl součástí balení. My jsme si to koupili na zahradu.
    • Už teď vidím na hlavních nosných částech drobné praskliny, tak nevím, jak to dlouho vydrží.

Přes drobné výhrady to je hezký výrobek, jen pro venkovní použití se bílé polstrování asi nedá doporučit. Výrobek se momentálně nedá objednat, taže recenze je možná zbytečná.

• , zakoupeno v Nabytek-bydleni.cz

• Krásné křeslo,jsem maximálně spokojená

Veliká spokojenost

Druh materiálu
ratan

ratanová křesla a ratanové pohovky - Ratanové křeslo MADEIRA máme pro vás skladem za velmi přiajtelnou cenu. Křeslo je vyrobeno z kvalitního ratanu a lakováno do vkusné bílé barvy. Součástí ratanového křesla je i silný a tudíž velmi pohodlný dvoudílný sedák. Neváhejte s objednáním ratanového křesla, dokud je v pro vás v nabídce. Poslední kus!

Vlastnosti:

• odstín: bílý ratan
  • šířka křesla - vnější: 80 cm

Materiály: * konstrukce: ratan

• , zakoupeno v LepšíZahrada.cz

Krásné provedení, velmi pohodlné.

• , zakoupeno v RATAN.cz

• Vypadá pěkně (tak trochu "koloniálně" a je velmi lehké.
    • Na to, jak dobře vypadá, není v soupravě ani moc drahé.

• , zakoupeno v Nabytek-bydleni.cz

• Krásné křeslo,jsem maximálně spokojená

Veliká spokojenost

• design

design - přesně se hodil na mou terasu